Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Anketní otázka

Požadujete změnu ve složení vlády ?

ano
ne
Zobrazit výsledky

Anonymous rozjíždějí hudební portál Anotube

20.04 | 17:59   |   Redakce 4   |   komentářů (0)

Hudební portál, který má umožnit přehrávání skladeb umístěných na různých internetových stránkách spouští hackeři ze sdružení Anonymus. Uživatelé by si tak mohli bez složitého hledání přehrát jakoukoli píseň, která je dostupná online.

Hacker, foto: SXC

Portál Anontube.com, na kterém Anonymous začali pracovat loni v prosinci, by měl umět to, co dosud uživatelé musí dělat ručně - prohledat po zadání názvu skladby internet a najít odkaz pro její přímé přehrání a rovnou ji spustit. V současnosti dokáže portál čerpat hudbu pouze ze serverů YouTube a SoundCloud, v budoucnosti by ale tvůrci Anontube chtěli zajistit i přehrávání písní z Yahoo Music, MySpace nebo z různých blogů.
Získání přístupu k přímému přehrání skladeb na různých serverech bylo podle hackerů hlavním důvodem pro vytvoření portálu. Jeden z autorů Anontube serveru Wired.com řekl, že na internetu se v každý okamžik nacházejí téměř všechny někdy nahrané skladby - ovšem často bývají ukryté tak, že je pro uživatele složité je hledat.
Portál, který je zatím pouze v zárodečném stadiu užívá jen zhruba tisícovka lidí. Wired.com navíc upozorňuje, že registrace na Anontube není bez rizika, protože vyžaduje využívání aplikací, které by mohly umožnit hackerům proniknout do počítače.
I tak ale portál může nadělat starosti hudebním studiím, protože jeho užívání znamená otevření přístupu k hudbě zdarma. Tvůrci Anontube navíc tvrdí, že server ani jeho uživatele nelze zažalovat na základě protipirátských zákonů. Anontube totiž pouze zpřístupňuje obsah nahraný na jiné internetové stránky a přímo na serveru žádná hudba uložená není.

Zpět   |   Nahoru

wow gold for Sale. www.savorgold.com Provide Free World of Warcraft Guide and Strategy. Professional WOW Gold, diablo 3 gold, runescape gold wow power leveling Store Online,Best Service to Each Customer. Tera gold for guild wars 2 gold and Blade & Soul gold and Swtor Credits on safe online store,one more click to buy runescape gold , buy Swtor Credits cheap,safe, Fast delivery and Low prices!

Aktuálně

Nejvíce Vás zajímá

TOPlist
0.73671007156372